Kurp ved sapņi / What Dreams May Come

fona

 Atpūšoties Šveicē, Kriss satiek mākslinieci Anniju. Viņu starpā iedegās spēcīgas jūtas. Idilliskā dzīve beidzas, kad viņu bērni Ians un Maria iet bojā autoavārijā. Četrus gadus vēlāk iet bojā arī Kriss.

Ruby Sparks / Rubi Sparks / Руби Спаркс

RubySparks


Filmas "Ruby Sparks" galvenais varonis ir jauns puisis Kalvins, kurš, neskatoties uz savu vecumu, jau kļuvis par veiksmīgu rakstnieku.

Pēkšņa Kalvins dzīvē sākās radošā krīze. Viņš sāka piedzīvot grūtības gan darbā, gan personīgajā dzīvē.
Netiek rakstītas jaunas grāmatas un ir problēmas ar pretejo dzimumu.

Big / Lielais / Большой

 

big

Trīspadsmit gadus vecs zēns Džošua sapņo kļūt pieaudzis. Viņš izsaka vēlēšanos, un nākamajā dienā Džošua pamostas  divdesmit gadus veca vīrieša ķermenī .
Viņš aizbēg no mājām un dodas uz Ņujorku. Meklējot iztikas līdzekļus, viņš atrod darbu rotaļlietu uzņēmumā "MacMillan Toys Company.

Leģenda par Homo-Aquarellius / The Legend of Homo-Aquarellius / Акри - Легенда о русалке

 Homo Aquarellius

Japāņu zinātnieks kurš vēlā pierādīt nāru eksistenci, tiek izraidīts no zinātnieku aprindām. Pēc viņa teorijas, cilvēki ir cēlušies no jūras zīdītājiem un ir Homo-Aquarellius. Nāras ir evolūcijas trūkstošais pārejas posms, starp jūras iemītniekiem un cilvēkiem.

El hoyo / Platforma / Платформа

 

 Platforma

Filmas darbība notiek eksperimentālā cietumā, kas uzbūvēta daudzstāvu torņa veidā. Katrā cietuma “līmenī” ir divi ieslodzītie. Caur torņa centru iet aka, pa kuru vienu reizi dienā nolaižas platforma ar milzum daudz delikatešu. Pārtika, varētu pietik visiem ieslodzītajiem, taču pēc tam kad tā nonāk augšējo līmeņu ieslodzīto rokās. Apakšējiem atliek tikai mirst badā, izdarīt pašnāvību vai kļūst par kanibāliem jo tiem tiek tikai atkritumi un pliki kauli.

Information

Šī mājas lapa bija iecerēta ka vieta, kurā es varētu ar citiem dalīties informācijā par savām mīļākām fantastikas filmām, seriāliem un grāmatām. Resurs nesatur video un audio materiālus kuru izmantošana pārkāpj autortiesības.

© Teodoro

Protected by Copyscape Top.Mail.Ru
Яндекс.Метрика