Piektdiena, 01 Februāris 2019 17:07

Goong / Gung / The Imperial Household

Uzrakstīja Miko Joxo
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Lai gan aiz loga jau 21 gadsimts,tomēr daudzās valstīs vara arvien ir monarhu rokās. Diemžēl daudz gadu desmitus Dienvidkorejas republiku pārvalda vēlēts parlaments un Korejas valdnieku pilis stāv tukšas. Tikai iztēle spēj iedvest tajās dzīvību.
Ari mēs, kopā ar seriāla autoriem iztēlosimies, kā būtu ja Dienvidkorejā, 2006 gadā valdītu konstitucionālā monarhija.

Shin Chae-gyung ir dzīvespriecīga 17 gadīga meitene, kuras sapnis ir kļūt par modes dizaineri un kura nekad nenokar degunu. Viņas ģimenei iet smagi. Tēvs ir ne tikai zaudējis darbu, bet arī iekļuvis lielos parādos spekulējot ar vērtspapīriem. Visas rūpes par ģimenes budžetu ir uzņēmusies māte, kura pelnī, pārdodot apdrošināšanas polises. Arī mazais brālis nevar neko palīdzēt.

Tad vienā jaukā dienā, Shin Chae-gyung uzzina ka pateicoties vectēva un mirušā Korejas imperatora vienošanās, viņa ir saderināta ar 17 gadīgo kroņprinci Lee Shinu.

Abiem jauniešiem ir 100 iemeslu nepiekrist šai fiktīvajai laulībai, tomēr atrodas desmitiem iemeslu lai tās notiktu. Shin Chae-gyung kļūst par kroņprincesi un pārceļas uz pili. Tikai tad viņa sāk saprast teiciena “Ne viss kas spīd ir zelts ” dziļo jēgu.

Šis ir stāsts par Korejas pelnrušķītes pārtapšanu princesē. Par Āzijas monarhu dzīves aizkulisēm un viņu noslēpumos tīto pagātni. Šajā Korejas seriālā būs daudz smieklu, asaru, intrigu un protams īsta neviltota mīlestība.

©Miko Joxo

 

1. 2006 gadā iznāca Goong speciālizlaidums (Goong 1.5, The Imperial Household Special) kurš ir veidots TV šova veidā. Studijā notiek diskusija ar galveno lomu izpildītājiem
2. 2007 gada 10 Janvārī iznāk seriāls ar nosaukumu GoongS. Abu seriālu sižeti nav saistīti . Tomēr notiek tiesu darbi par autortiesību pārkāpumu.
3. 2007 gada beigās tiek paziņots ka tiks uzņemts seriāla turpinājums Goong 2. Diemžēl projekts tika atcelts.
4. 2010 - 2012 gadā tiek iestudēts un gūs lielus panākumus mūzikls Goong.


bibleoteka

 

Kadri no seriāla

 

Papildus informācija

   
Nosaukums oriģinālvalodā:   Goong
Alternatīvie nosaukumi: Gung / The Imperial Household / Palace / Princess Hours
Gads: 2006
Valsts: Dienvidkoreja
Žanrs: Fantastika, Komēdija, Melodrāma, Romantika
Epizožu skaits: 24
Filmas producents: Neil Canton, Bob Gale
Režisors: Hwang In Roe
Scenārists: by Park So-hee
Galvenajās lomās: Yoon Eun Hye as Shin Chae, Kyung Joo Ji Hoon as Lee Shin Kim,Jung Hoon as Lee Yul Song, Lee Yul Song Ji Hyo as Min Hyo Rin
Pirmizrāde: 2006-01-11 līdz 2006-03-30
Mājas lapa: Mājas lapa
Lasīts 952 reizes Pēdējo reizi rediģēts Sestdiena, 22 Augusts 2020 21:52

Multimēdiji

Vairāk šajā kategorijā: Sineui / Ticība / Вера »

Atstāt komentāru

Komentārs parādīsies pēc tā pārbaudes