Ziņas

Svētdiena, 14 Februāris 2016 19:53

31 Jūlijā iznāks 8 "Harija Potera" grāmata

Vērtēt šo objektu
(1 Balsot)

harry potter 8. book

Septīto un pēdējo grāmatu par jauno burvi Hariju Poteru, britu rakstniece Džoanna Ketlīna Roulinga uzrakstija 2007. gadā. Visus šos gadus,
šīs sērijas cienītāji (fani) neatmeta cerību, ka rakstniece metīs pie malas detektīvu rakstīšanu un atgriezties pie Harija Potera sāgas.
Šovasar viņu sapnis gandrīz piepildīsies. Roulinga paziņoja par lugas "Harry Potter and the Cursed Child" (Harijs Poters un nolādētais bērns) tapšanu,
kurā Poters būs viens no galvenajiem varoņiem.

Lugā "Nolādētas bērns" ir pagājuši 19 gadi (pēc pēdējās grāmatas fināla) un Poteram ir 34 gadi, - raksta savā Twitterī Roulinga. Poters strādā burvju ministrijā un ir trīs bērnu tēvs. Jaunajā grāmatā Harijs ir spiests cīnīties ar savu pagātni, bet viņa jaunākajam dēlam Albusam, problēmas sagādā - kāds ģimenes mantojumus. Kad pagātne un tagadne beidzot apvienojas, tēvam un dēlam ar nožēlu nākas secināt, ka dažreiz tumsas spēki uzrodas viss negaidītākajās vietās.
Roulinga uzrakstīja lugu sadarbībā ar scenāristu Jack Thorne. Lugas "Nolādētas bērns" pirmizrāde notiks 2016 gada 30 jūnijā, Londonas teātrī "Palace".

Hermioni Grendžeri lugā spēlēs 45 gadus vecā aktrise Noma Dumezweni, Hariju Poteru - 36 gadus vecais aktieris Jamie Parkers un Ronu Vīzliju - 34 gadus vecais Pauls Thornleys.

poter

Luga, grāmatas formātā pie lasītājiem nonāks 31 jūlijā. Grāmata vienlaicīgi būs pieejamas papīra un elektroniskā veidā.

©Teodoro

 

 

"Harijs Poters" (angļu: "Harry Potter") ir britu rakstnieces Džoannas Ketlīnas Roulingas grāmatu sērija, kas sastāv no septiņiem romāniem. Grāmatās stāstīts par jauno burvi Hariju Poteru, kā arī viņa draugiem Ronu Vīzliju un Hermioni Grendžeri, kas mācās Cūkkārpas Raganības un burvestību arodskolā. Pamatsižets veltīts Harija Potera cīņai ar tumšo burvi Lordu Voldemortu, kura mērķos ir iegūt nemirstību un burvju pasaules ieņemšana..
Wikipedia
bibleoteka